Hastaneler de otel gibi insanların en yoğun bulunduğu alanlardır. Özellikle hastane acil yerlerine insanlarının yaralı olması, yoğun bakım gibi alanlarda ise insanların bağışıklılık gücü zayıf olması mikroplara karşı kesinlikle dezenfekte yapılması gerekmektedir. Sağlık bakanlığının onay verdiği ilaçlarla ve uygulama şekli ile hastane ilaçlama yapılması gerekmektedir. 

Hastane ilaçlama nasıl yapılmaktadır?

Hastane koridorlarında sandalye ve koltuklar bulunmaktadır, ve merdivenlerde insanların tutunduğu demir parmaklıklar mikroplara davetiye çıkartmaktadır. Ortak kullanım alanları düzenli ilaçlaması yapıldığında ortamın hijyeni sağlanmış olur. Mekanik ilaçlama pompası ile ortak kullanım alanları ve süpürgelikler ilaçlama yapılmaktadır. Giriş bölümlerde, kantin alanları ise jel ilaçlama takviyesi yapılmaktadır. Ayrıca binanın çevresinde ise kesinlikle kemirgenlere karşı fare istasyonları bırakılmalıdır.

Boçev hastane ilaçlama hizmeti

Güçlü referanslara sahip olan şirketimiz, insan sağlığı için son derece önem arz eden bu tür yerlerde başarılı bir şekilde ilaçlama hizmeti vermektedir. Sadece büyük hastaneler değil, klinik, diş hekimi gibi yerlerde de ilaçlama yapılarak ortamın hijyenini sağlamaktayız. İlaçlama hakkında telefon numaralarımızdan bilgi edinebilir haşere sorunlarınıza beraber çözümler üretebiliriz.