BOÇEV (Boğaziçi Çevre Sağlığı) halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmeti vermektedir.  Şirket kurulmadan yoğun bir Ar-Ge çalışmasına girdi ve en iyi hizmeti nasıl ekonomik, kaliteli bir fiyata sunma düşüncesinden yola çıkarak kendine özgü bir sistem geliştirdi. Eğitime önem vererek, teknolojiyi çok yakından takip ederek haşere ile mücadelede en iyi araç gereçleri kullanmaktadır. Boğaziçi Çevre Sağlığı yenilikçi bir düşünceye sahip olup sürekli gelişmeye devam etmektedir.

Görevimiz;

Yoğun araştırmalar sonucu doğanın dengesini bozmadan insan sağlığına zarar veren her türlü haşerelerle en iyi şekilde mücadele etmektir. Boçev İlaçlama yaptığı kimyasal maddelerin insan sağlığına da zarar verebileceği düşüncesiyle Sağlık Bakanlığının onayladığı ilaçları doğru şekilde kullanarak böceklerle mücadele etmeyi görev bilmiştir. Doğru şekilde diyoruz çünkü eczanelerde satılan tüm ilaçlar da sağlık bakanlığı onaylıdır ama doktor onayından geçmeden aldığımız ilaçlar sağlığımıza ciddi zararlar vermektedir.

Hedeflerimiz;

İnsanlar kırsal alanlardan metropollere yerleşirken beraberinde çeşitli sorunlar da getirmektedir.  Eğitime verdiğimiz önemden yola çıkarak bu problemlerden tamamen kurtulma şansının mümkün olduğunu biliyoruz. Canlılığımızı sürdürdüğümüz yerin (ev, işyeri…) sağlıklı, hijyenik olabilmesi ve çevreye zarar veren her türlü haşerelerden arınmak en büyük